V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Výživové poradenství Liberec

VÝŽIVOVÉ PROGRAMY-SESTAVENÍ JÍDELNÍČKŮ


Poradce pro výživu,  vypracování  jídelníčků na míru.

Poradkyně pro zdravou a klinickou výživu: Ing.  Jarmila Císařová, vystudovaná Slovenská Poľnohospodárska Univerzita, obor Vědecká výživa lidí.

 


Jaké služby nabízím:

 • Reflexní diagnostika- určení funkčnosti jednotlivých vnitřních orgánů, jestli jsou orgány drážděné, zanesené, unavené, podle toho sestavení detoxikačního programu, a výživového plánu-jídelníček na 14 dní.
 • Jídelníček na 14 dní obsahuje přesné rozložení jednotlivých jídel, a příjem tekutin, na časy během dne. Nap:  6:00 budíček, 6:15- příjem 500ml čisté vody s citronem, 6:45-100ml voda s mladým ječmenem, 7:00 snídaně-bílí jogurt nízkotučný 100ml, jedno jablko, 1 banán…. Dny jsou specificky rozděleny, podle toho, jestli v daný den budete cvičit, nebo ne…

   

 

Typy jídelníčků:

 

 • Hubnoucí, dle BMI, pohlaví, věku, krevní skupiny, zdravotního stavu, jak zrychlit metabolizmus, jak správně cvičit….
 • Pro sportovce- dle BMI, věku, pohlaví, typu sportu (silový, vytrvalostní), stravování před tréninkem, během závodu, po tréninku, po závodě, mimo závodní období….
 • Pro rekreační sportovce
 • Pro těhotné- dle věku, BMI, specifika potřeby plodu v jednotlivých trimestrech dle vývinu plodu
 • Jídelníček pro starší lidi-specifika stravování nad 50let
 • Jídelníček pro lidi vystavené stresu, pro těžce pracující lidi, pro pracující lidi v těžkých pracovních podmínkách- s výskytem olova, bifenylů…
 • Jídelníček pro nemocné lidi-dna, revma, artróza, borelióza, osteoporóza, ateroskleróza, alergie, astma, …
 • Jídelníčky pro vegetariány, vegany, vitariány..

   

 

Poskytuji také poradenství o výživě:


Po: 9:00-11:00
Čt: 14:00-17:00

 

30min.- 250,-Kč


Objednávky na tel.č.:  605 843 783

 

Měření tuku v těle, doplňkovou terapii při léčbě nadváhy, obezity-manuální  lymfodrenáž, anticelulitidová masáž, neinvazivní liposukce-kavitace na tělo i na obličej.


Aktuální ceník masáží naleznete ZDE ,

neinvazivní liposukce-kavitace na tělo i na obličej  ZDE.Při vypracování jídelníčků na míru a zakoupení permanentky na doporučené procedury poskytuji výrazné slevy. Vedu fotodokumentaci, pravidelné měření a po 2 měsících stravování dle jídelníčku, vypracuji další jídelníček na 14 dní již zdarma dle nových údajů BMI (po zhubnutí), tím dosáhneme trvalé úpravy stravování a udržení ideální tělesné hmotnosti. Jídelníčky jsou upravené na míru, klient nehladuje a přirozeně zhubne na svoji ideální hmotnost.

 

Co potřebujete, pokud si chcete nechat vypracovat jídelníček?


K vypracování jídelníčku potřebujete sebou přinést přesný seznam, co jste požili (jídlo, tekutiny+množství přibližné) po dobu 14 dnů, podle toho zjistím, kde děláte chyby, vypracuju a přizpůsobím jednotlivé jídla, přesně dle časů, jaké vám vyhovují, a proto pro váš organismus změna stravování nebude žádným šokem.  Kromě receptů, kde máte uvedené přesné množství, obsah bílkovin, sacharidů a tuků, dostanete i spoustu receptů, které si můžete nakombinovat dle své chutě a jenom sčítáte výživovou hodnotu, kvůli množství kJ na den.

 

Pokud máte dotazy, neváhejte mi napsat na : jarka.cis@seznam.cz


Těším se na vás


Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.