V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Timexpert

Profesionální program KOREKCE LINIÍ A VRÁSEK


Inspirace chirurgií. Timexpert s Micro-Dermoxinem je prvním globálním ošetřením proti vráskám, které zmírňuje stahy pokožky, vyplňuje výrazové linie a vyhlazuje vrásky.
Díky svému exkluzivnímu složení založeném na vysoké koncentraci Micro-Dermoxinu a výtažku ze sojových semínek je Timexpert srovnatelnou možností v boji proti vráskám jako botoxové injekce a kolagen.
Timexpert s Micro-Dermoxinem omlazuje výraz obličeje již ěhem jednoho sezení.


Doporučeno pro:
-zákaznice, které si přejí odstranit vrásky a výrazové linie bez chirurgického zásahu.
-jako dokonalý doplněk k mikro-infiltracím, prodlužuje jejich efekt bez nutnosti dalších zákroků a zabraňuje vzniku dalších vrásek.
-vhodný v jakékoliv roční době.

 

Obsah sady:
Focus Lines - Přípravek s vysokou koncentrací aktivních složek. Působí uvnitř vrásky, aby vyhladil její reliéf. Díky aplikátoru s roll-onem je možné jej přesně nanášet na určitá místa.
Expert Process- Přípravek pro kombinaci s termoterapií.Nanáší se na obličej pomocí štětce.
Expert Process II- Fluidní emulze, která vytvoří emulzi se zbytkem gelu aplikovaného před ní. Vytvoří bohatý krém speciálně vhodný pro zpevňující a protivráskovou masáž.
Lines Solutions-Inovační pleťová maska z hydrogelu ve formě náplasti. Obsahuje vysoce koncentrované složky s iontovým nábojem, jež se přenášejí přímo do pokožky při ionizaci.
End Lines - Snadno vstřebatelný přípravek, který představuje poslední krok ošetření.
Okamžitě přináší jemnost a pocit pohodlí.


Cena ošetření....1250,- kč

 

 

Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.