V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Timexpert lift

Timexpert lift-vypínací efekt

Firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků, které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.
S přibývajícím věkem se síť adipocytů, která tvoří objem obličeje, vyprazdňuje a deformuje. Ochablost tkáně způsobuje, že se rysy obličeje mění a úplně ztrácejí svou harmonii.
Řada inspirovaná jednou z nejběžnějších technik kosmetické chirurgie, TIMEXPERT LIFT zhušťuje pleť těch partií obličeje, které to potřebují, a přitom na každý typ obličeje působí jedinečně a individuálně.
TIMEXPERT LIFT: PROPORCE KRÁSY
Receptury této řady jsou založeny na dvou účincích zaměřujících se na inovační a účinné působení na nejzjevnější příznaky stárnutí pleti:

 

Účinek "lipo-filling":
Každá anatomie pleti je odlišná a má svůj osobitý způsob stárnutí, proto ani potřeby zpevňování nejsou vždy stejné. Kombucha, známá jako "houba dlouhověkosti", je schopná vyplnit objem prostřednictvím vytváření adipocytů v místech, která je postrádají, čili tam, kde to obličej potřebuje. Navíc stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, a tak zaručuje optimální soudržnost tkání a intenzivní zpevnění kůže.
Účinek "hydro-filling":
Díky novému komplexu extrahovaného ze sezamových semínek se vrásky vyplňují a pleť je hloubkově hydratována, čímž se překvapivě během několika málo minut vyhladí. Zároveň má tento silný derivát sezamu okamžitý vypínací účinek. Ovál obličeje získává obnoven


Exkluzivní profesionální program vytvořený pro poskytnutí řešení problémů ochablosti a lipoatrofie pleti. Pozoruhodné a okamžité výsledky dosažené jednou procedurou tohoto programu byly prokázány testy "in vivo".
Pleť se opětovně zpevňuje a objem obličeje se přetváří. účinek okamžitého liftingu na povrchu pokožky. Rysy obličeje se vypínají. Vrásky a linie se vyplňují. Reliéf pokožky se vyhlazuje. Obličej září výjimečným jasem.


Doporučeno pro:
- klientky, které chtějí oddálit plastiku obličeje
- od 40 let
- vhodné v jakoukoliv roční dobu
- pro všechny zákaznice, které potřebují ošetření s liftingovým efektem

 

Cena ošetření……………….1420,-Kč

 

 

Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.