V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Masáže Liberec

Anticelulitidová masáž
je speciální masáž, která se používá k odstranění celulitidy stupně jedna až tři.
Aromaterapeutická masáž
Aromatická masáž užívající silicové oleje je terapie pro mysl i tělo působící výtečně na nervovou soustavu. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku.
Dornova metoda a Breussova masáž
Tato metoda se používá na napravení vychýlených obratlů do stran, na narovnání skoliózy, napravení všech kloubů.Tato metoda je bezpečná, a technika spočívá v aktivní manipulaci s postiženou oblastí.
Havajská masáž (Lomi Lomi)
se používá k uvolnění a regeneraci unavených a ztuhlých svalů, působí na meridiány vnitřních orgánů, aktivuje energetická centra, harmonizuje celý organismus. Je to velice příjemná hloubková masáž, která využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik.
Indická masáž hlavy
Jedná se o léčivé ošetření hlavy (vlasové i obličejové části), masíruje se trojklaný nerv, krk, ramena a horní část trapézového svalu. Účinkuje proti stresu, bolestem hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji.
Lifting obličeje
Vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem.
Lymfodrenáž obličeje-manuální
je speciální metoda, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky.
Mango z ráje
Aromaterapeutická procedura na 90minut zahrnuje hydrataci horních končetin , dekoltu, krku a obličeje tělovým mlékem.
Manuální lymfodrenáž
je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt(zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.
Masáž lávovými kameny
je velice účinná terapie na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se pomocí speciálně upravených lávových kamenů oblého tvaru a různé velikosti a kokosového oleje.
Medová detoxikační masáž
Jedná se o velice účinnou metodu alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu tj. v podkoží tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání.
Reflexní diagnostika
Metoda založená na základě intenzity citlivosti reflexních (akupresurních) bodů (nervových zakončení jednotlivých orgánů) na chodidlech.
Reflexologie
je to terapeutická metoda založená na aktivaci vnitřních orgánů masáží nervových zakončení jednotlivých orgánů těla na ploskách chodidel.
Baňkování
je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu, k léčbě onemocnění trávicího a dýchacího aparátu, ale i k mírnění jiných vnitřních potíží.
Reflexologie trapézového svalu
je velice účinná masáž, speciálně vyvinuta pro hloubkové uvolnění trapézového svalu
Relaxační masáž
slouží k uvolnění celého organismu, k osvěžení těla i ducha. Odstraňuje stres, bolesti zad, ztuhlost šíje a navozuje pocit vnitřní harmonie a uvolnění.
Sportovní švédská masáž
je klasická masáž zaměřená na všechny svaly zad, dolních a horních končetin, břicha a hrudníku.
Ušní svíce
která je uprostřed dutá, po zapálení působí na principu komínového efektu a "vysává" usazeniny z ucha do svíce.
Čokoládová relaxační masáž
je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura pro vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

 


Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.