V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapie je nejstarší léčitelskou disciplínou (přes 5000 let) a je jednou z alternativních léčebních metod, která v poslední době stále více získává na popularitě. Pracuje v souladu se silami přírody a proto nese v sobě skutečnou schopnost léčení.
Aromatická masáž užívající silicové oleje je terapie pro mysl i tělo působící výtečně na nervovou soustavu. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Často se jí říká smyslová věda, kombinuje totiž účinky dotyku se silou čichových vjemů.

Už po celá tisíciletí si lidé cení výtažků z aromatických rostlin, resp. jejich ozdravných vlastností a opojné vůně. Využívájí se léčebné síly silicových olejů k uvolňující a posilující masáži, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou doteku. Blahodárné vlastnosti olejů můžeme využít k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha stránek našeho života. Takto mocné silice jsou darem přírody pro duši i tělo.

 

Náš masérský salon v Liberci Vám nabízí tyto další typy masáží:

Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.