V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Péče o vlasy - bahno

Přehled výrobků pro péči o vlasy a pokožku hlavy
Sillene Šampon Vhodný pro časté použití, po použití bahenní vlasové kúry.
Sillene Bahenní kúra na vlasy Kosmetická bahenní kúra pro vlasy suché, lámavé a bez života.
Vhodné pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky.


 

 

Sillene Vlasové bahno (500 ml/ 16.9 oz)
Vyrobeno na základě Chianciano bahenní terapie. Bohaté na minerály, rostlinný plankton a organické složky. Hydratuje, tonizuje a revitalizuje pokožku hlavy. Dodává lesk dokonce i suchým a poškozeným vlasům. Používá se jednou týdně, nanáší se na vlhké vlasy a nechá se 10-15 minut působit. Po té důkladně opláchneme a vlasy umyjeme Sillene vlasovým šamponem.

Obvykle používané spolu s:
Sillene vlasový kondicionér pro objem vlasů
Sillene vlasový šampon

Aktivní složky:
Sillene Pramen Rostlinný plankton a minerální soli obsažené v Sillene vodě revitalizují pokožku hlavy. I suchým a poškozeným vlasům dodává tvar, objem a lesk.


Olej ze semen slunečnice: Výtažek ze semen slunečnice, bohatý na blahodárné oleje pro zdraví vlasů a pokožky hlavy. Obnovuje a vyživuje vlasovou pokožku, zjemní ji. Skutečná blahodárná kúra pro suché, poškozené a vlasy bez života. Vhodné pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky, účinná ochrana při působení větru, slunce, mořské vody a ovzduší.

Spa bahno (práškový jíl) Nepostradatelný pro čištění pokožky hlavy, vhodný pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky. Jíl napomáhá při odstranění toxinů a nečistot , pokožka je po použití čistší a svěžejší.

Složení: Sillene Water, Fullers Earth, Polysorbate 20, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Oleate, Sunflower (Helianthus Annus) Seed Oil, Mineral Oil, Polyquaternium 39, Phenoxyethanol, Octyl Methoxycinnamate, Glyceryl Oleate, Fragrance, Methylparaben, Lanolin Alcohol, Ethylparaben, Bht, Bha, Propylene Glycol, Propylparaben, Methoxydiglycol, Hexylene Glycol, Butylparaben, Citric Acid, Ascorbyl Palmitane.

 

 

Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.