V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Eudermic-léčivá lázeňská kosmetika

Přírodní kosmetika firmy Eudermic je charakteristická využitím přírodní síly extraktů ze středozemního ovoce a léčivých bylin nabitých energií jižního slunce.

 

Tato přírodní kosmetika používá jako základ používá léčivé minerální vody a termální léčivá bahna užívaná při lázeňské terapii ve světově známých lázních Terme di Chianciano v Toskánsku (Itálie).

Vysoký obsah přírodních minerálů sopečného původu v minerální léčivé vodě a v termálním léčivém bahně dává těmto produktům přírodní kosmetiky unikátní léčebné vlastnosti.

 

Rostlinný základ má tato lázeňská přírodní kosmetika tvořen nejkvalitnějšími přírodními surovinami. Přírodní kosmetika Eudermic obsahuje čisté přírodní rostlinné oleje a tuky, vzácné aromatické silice a extrakty z ovoce a léčivých bylin, jež ve spojení s přírodním včelím voskem, léčivými minerálními vodami, termálním bahnem a mořskou solí obohacenou o výtažky z chaluh a hnědých mořských řas, vytváří unikátní léčivou kombinaci. Přírodní kosmetika Eudermic dodá vašemu tělu potřebnou výživu, energii a vitalitu.

Lázeňská přírodní kosmetika Eudermic je certifikovaná kosmetika. Získala certifikát EcoNat (ekologická přírodní kosmetika) a SpaCert (lázeňská přírodní kosmetika).

Dopřejte si lázeňský luxus v pohodlí vašeho domova.

 

 

 

 

Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.