V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Bio kosmetika Ainhoa

Ošetření pleti s bio kosmetikou Ainhoa

LUXE S VÝTAŽKEM Z KAVIÁRU - napomáhá stimulovat, regenerovat a obnovit buněčné struktury

Výtažek z kaviáru dodává složky potřebné pro udržování funkcí a vitality pokožky. Přípravky dodávají novou dynamiku pleti a zlepšují stupeň její hydratace.


Doporučeno pro:
* Všechny typy pleti, zvláště unavená pleť s potřebou buněčné regenerace.
* Dodává pleti pružnost.
Prodej kosmetiky na provozovně.

 

CAVIAR LUXE GOLD - dodává novou dynamiku

Díky výtažkům z kaviáru dochází k potřebné výživě a hydrataci pleti. Zlaté částečky působí okamžitým liftingovým účinkem a dodávají pleti lesk. Napomáhá také pronikání dalších aktivních látek. Kaviár je tvořen přírodními složkami, potřebnými pro strukturu a vitalitu kožních tkání.


Doporučeno pro:
* Zralou pleť, zvláště povadlou.
* Suchou nebo velmi suchou se zvláštní potřebou regenerace.
* Zjemňuje a zvláčňuje pleť.
Prodej kosmetiky na provozovně.

 

JALEA REAL - "mateří kašička"

Jedná se o přírodní produkt, konkrétně o sekret žláz v hltanu včelích dělnic. Je bohatá na vitamíny A, C, D a E a obsahuje celou skupinu vitamínů B, aminokyseliny, minerály, uhlohydráty…Výrazně zlepšuje tonus a pružnost pokožky. Antioxidační účinky přinášejí úlevu při podráždění, podporuje hojení a napomáhá udržet rovnováhu pokožky.


Doporučeno pro:
* Regeneraci pojivových tkání.
* Určeno pro suchou a unavenou pleť.
* Aktivuje metabolismus.
* Vhodné pro ženy s lehkými stresovými stavy spojené s premenstruačním syndromem.
Prodej kosmetiky na provozovně.

 

A.H.A. - účinné ovocné kyseliny

Přípravky řady A.H.A. využívají vlastností Alfa-hydroxykyselin, které působí na iontové vazby, jež spojují buňky rohové vrstvy pokožky. Tyto ovocné kyseliny urychlují přirozenou exfoliaci povrchových vrstev pokožky. A.H.A. kyseliny se získávají přirozenými postupy z cukrové třtiny, fermentovaného mléka, zelených jablek, citrusů, vína. Tyto látky jsou ideálními pomocníky při ošetření proti známkám stárnutí na pleti a proti vráskám. Doporučeno pro všechny typy pleti, s výjimkou velmi citlivé a aknózní. Výtažek z mateřídoušky zvláčňuje a uvolňuje, působí antisepticky. Aktivuje krevní oběh. Díky slunečním filtrům UVA a UVB absorbují sluneční záření A a B ultrafialového spektra, způsobující stárnutí pokožky. Díky Alantoinu obnovuje epitel. Podporuje regeneraci buněk rohové vrtvy pokožky u pleti poškozené a poničené vnějšími vlivy. Vitamíny A a E mají ochranné a regenerační účinky a působí proti volným radikálům.


Doporučeno pro:
* Zhrublou pokožku.
* Regeneruje jizvy po akné.
* Všechny druhy pleti kromě citlivé.
* Pomáhá postupnému odstranění jizev, nečistot, vrásek a nadměrné pigmentaci.
Jako doplněk při celkové kosmetice podle typu pleti od 55,- Kč

 

BIOLOGICKÉ AMPULE - aktivní koncentráty
Všechny biologické koncentráty prostupují přes různé vrstvy pokožky, přičemž uskutečňují proces regenerace. Celkově tak stimulují nejhlubší vrstvy pleti. Biologické ampule jsou koncentráty aktivních látek, zesilují účinky ošetření.
Mají specifické účinky: zklidňují a uvolňují podrážděnou pleť, zajišťují hydrataci, výrazně podporují přirozené ochranné funkce. Regulují buněčnou dynamiku, množství tuku a mají vysokou čistící a stahující schopnost. Okamžitě vyhlazují pleť s příznaky stresu a únavy. Obnovují metabolismu a okysličování tkání a stimulují růst nových buněk. Pomáhají postupně prosvětlit jizvičky, odstranit nečistoty a nadměrnou pigmentaci.

Doporučeno pro:
* Speciálně vytvořeny pro veškeré potřeby pleti.


Jako doplněk při celkové kosmetice podle typu pleti 1 ampule od 100,- Kč

 

Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.