V košíku máte 0 položek
Kosmetika a masáže
Produkty

Masáže Liberec, kosmetika Liberec

 

 

Dobrý den

Vítejte na stránkách, masérského a kosmetického salonu Masáže a kosmetika Liberec, věnujícím se péči o tělo a duši.
Cílem našeho masérského a kosmetického salónu v Liberci je poskytování masérských a kosmetických služeb na nejvyšší profesionální úrovni. Největším úspěchem je pro nás spokojený zákazník.
Masáže a kosmetika Liberec Vám nabízí standardní léčebné masáže, masáže zaměřené na odstranění bolestí kloubů a obratlů masáže detoxikační, formující postavu, regenerační a relaxační. Mezi naše další služby patří kosmetické ošetření pleti profesionální, přírodní kosmetikou a poradenství pro výživu.

Účinky masáže
Masáž je jednou z nejstarších léčebných metod, které vyžadují znalost lidského těla a duše. Kvalitní masáž Vám pomůže k odstranění či zmírnění bolesti svalů, kloubů a kostí.
Léčivá síla masáží odstraňuje nejen bolest či chronické příznaky ale odstraňuje i stres a omlazuje organizmus. Kvalitní masáž vede ke zmírnění účinků únavy a vyčištění těla od toxických látek. Profesionální masáž ve Vás vyvolá pocit uvolnění a znovuzrození organismu.
Masáž Vám pomůže k získání nové energie do života.


Masáže a kosmetika Liberec Vám nabízí tyto typy a druhy masáží :

 • Anticelulitidová masáž
  je speciální masáž, která se používá k odstranění celulitidy stupně jedna až tři.
 • Aromaterapeutická masáž
  Aromatická masáž užívající silicové oleje je terapie pro mysl i tělo působící výtečně na nervovou soustavu. Aromaterapie pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku.
 • Dornova metoda a Breussova masáž
  Tato metoda se používá na napravení vychýlených obratlů do stran, na narovnání skoliózy, napravení všech kloubů.Tato metoda je bezpečná, a technika spočívá v aktivní manipulaci s postiženou oblastí.
 • Havajská masáž (Lomi Lomi)
  se používá k uvolnění a regeneraci unavených a ztuhlých svalů, působí na meridiány vnitřních orgánů, aktivuje energetická centra, harmonizuje celý organismus. Je to velice příjemná hloubková masáž, která využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik.
 • Indická masáž hlavy
  Jedná se o léčivé ošetření hlavy (vlasové i obličejové části), masíruje se trojklaný nerv, krk, ramena a horní část trapézového svalu. Účinkuje proti stresu, bolestem hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji.
 • Lifting obličeje
  Vyhlazovací masáž obličeje. Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem.
 • Lymfodrenáž obličeje-manuální
  je speciální metoda, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky.
 • Mango z ráje
  Aromaterapeutická procedura na 90minut zahrnuje hydrataci horních končetin , dekoltu, krku a obličeje tělovým mlékem.
 • Manuální lymfodrenáž
  je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt(zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.
 • Masáž lávovými kameny
  je velice účinná terapie na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se pomocí speciálně upravených lávových kamenů oblého tvaru a různé velikosti a kokosového oleje.
 • Medová detoxikační masáž
  Jedná se o velice účinnou metodu alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu tj. v podkoží tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání.
 • Reflexní diagnostika
  Metoda založená na základě intenzity citlivosti reflexních (akupresurních) bodů (nervových zakončení jednotlivých orgánů) na chodidlech.
 • Reflexologie
  je to terapeutická metoda založená na aktivaci vnitřních orgánů masáží nervových zakončení jednotlivých orgánů těla na ploskách chodidel.
 • Baňkování
  je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu, k léčbě onemocnění trávicího a dýchacího aparátu, ale i k mírnění jiných vnitřních potíží.
 • Reflexologie trapézového svalu
  je velice účinná masáž, speciálně vyvinuta pro hloubkové uvolnění trapézového svalu
 • Relaxační masáž
  slouží k uvolnění celého organismu, k osvěžení těla i ducha. Odstraňuje stres, bolesti zad, ztuhlost šíje a navozuje pocit vnitřní harmonie a uvolnění.
 • Sportovní švédská masáž
  je klasická masáž zaměřená na všechny svaly zad, dolních a horních končetin, břicha a hrudníku.
 • Ušní svíce
  která je uprostřed dutá, po zapálení působí na principu komínového efektu a "vysává" usazeniny z ucha do svíce.
 • Čokoládová relaxační masáž
  je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura pro vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

V případě, že se k nám nemůžete dovolat, jsme s největší pravděpodobností zaneprázněni jiným klientem. Napište proto prosím sms, nebo email a my se Vám ozveme zpět. Děkujeme.

Kosmetické služby v Liberci
V našem masérském a kosmetickém salónu provádíme také vysoce kvalitní kosmetické služby, při kterých využíváme profesionální, přírodní kosmetiku Germaine de Capuccini, Ainhoa a dekorativní kosmetiku Keenwell. Jednotlivé typy a druhy nabízených kosmetických služeb naleznete zde, nebo v bočním menu stránek.

Poradenství pro výživu v Liberci
Správné stravovací návyky jsou v dnešní době, plné stresu a nedostatku času, tím nejlepším přirozeným řešením pro zlepšení a upevnění Vašeho zdraví a dobrou kondici. Nabízíme Vám individuální poradenství ke zdravému životnímu stylu, trvalému snížení nebo udržení Vaší hmotnosti, různé detoxikační programy včetně diagnostiky organismu. Dále nabízíme sestavení různých druhů jídelníčků přesně vyhovujícím nejen Vašim požadavkům, ale i typu Vašeho organismu. Pomůžeme Vám cítit se lépe a podpoříme Vaše sebevědomí!
Detailnější informace z naší nabídky poradenství pro výživu naleznete zde. Pokud Vás naše nabídka neuspokojila, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a zodpovíme dotazy vyhovující nejlépe Vašim požadavkům.

Veškeré námi používané prostředky k masáži, nebo kosmetice je možné zakoupit v našem e-shopu.

Masáže a kosmetika v Liberci je salón, který Vám bude partnerem v dnešní uspěchané době. Místem, které si zamilujete a budete se sem velmi rádi vracet.

Nevíte si rady s výběrem vhodné masáže, kosmetického ošetření nebo chcete poradit něco z oblasti poradenství pro výživu? Kontaktujte nás, rádi Vám z výběrem vhodné masáže, kosmetiky nebo Vašeho dotazu z oblasti poradenství pro výživu pomůžeme.

Nabízíme také více jak 20 druhů masérských kurzů a zábalových technik. Podrobnosti naleznete na stránkách akreditovaného střediska  www.remako.eu


Proklik na kurzy
KOSMETIKA - MASÁŽE©2012
Nový Web s.r.o.